Ligotava svadba Svetelné steny, svadobné a eventové osvetlenie, svetelné dekorácie

Prečo osvetlenie?

Osvetlenie je jedinečným prvkom, ktorý dotvorí tú správnu atmosféru pre akúkoľvek príležitosť. Z obyčajných priestorov čo i len kultúrneho domu dokáže jednoduchým stlačením vypínača vyčarovať rozprávkový svet hodný slávnostnej príležitosti. Nechajte sa uniesť úžasnými dizajnovými svetelnými efektami, vďaka ktorým na Vašu svadbu, oslavu, či akúkoľvek akciu žiaden Váš hosť určite nezabudne.

Ak máte vlastnú predstavu o svetelnej výzdobe na vašu slávnosť, neváhajte a napíšte nám. Spoločnými silami to zrealizujeme podľa vaších predstáv a našimi skúsenostami.

Nasledujúce osvetlenie, ktoré vám ponúkame je dôkladne vyberané a odskúšané nami, aby výslednym efektom bol nezabudnuteľný zážitok z vašej slávnosti.

Našu ponuku budeme neustále rozširovať, zlepšovať a skvalitňovať.

Aké osvetlenie?

Ako prvú z našej ponuky Vám dávame do pozornosti súčasne najžiadanejšiu svetelnú výzdobu na každú príležitosť "svetelná stena".

Svetelná stena

- rozmer 6m x 3m
- farby svetiel: bielá, žltá, ružová, kombinácia predchadzajúcich farieb
- montáž na stenu alebo pomocou stojanov

Svetelnú stenu možno použiť aj na schovanie nie peknej časti priestorov. Ideálne použitie je za hlavný svadobný stôl.

Svetelný previs - strop

- rozmer 10m x 36cm alebo 1,5m x 13m
- možnosť nasvetlenia zhora aj zdola rgb led svetlami
- farby svetiel(reťazi): bielá, žltá, ružová, kombinácia predchádzajúcich farieb
- montáž na strop alebo na zábradlia,

Svetelný previs alebo strop je ideálnou dekoráciou na každú slávnosť. V priestoroch je strop dôležitou časťou, kde väčšinou nieje žiadna alebo nie pekná výzdoba podľa vašich predstáv na vašej slávnosti. Previs 1,5m je určený na dekoráciu stropného priestoru a zároveń jeho zníženia čím dosiahneme aj zútulnenie priestorov. Veľmi peknou súčasťou stropného previsu je jeho osvetlenie pričom je možné nasvietenie z dolnej alebo hornej časti.

Pozri viac fotiek

Farebné podsvietenie sály

- podsvietenie RGB pásom
- nasvetlenie stien, stropov, závesov, RGB led reflektormi
- použitie ozdobnej svetelnej reťaze
- možnosť riadenia svetiel DMX pultom

Pri použití osvetlenia priestorov RGB led technológiou je možné namiešať rôznorodé farby podľa želaní. Priestor tak ožije v kráse a ladnosti s vašou svadobnou alebo eventovou výzdobou. V ponuke je možnosť živých farieb vďaka DMX pultom, ktoré vám farby budú miešať podľa vaších predstáv. Veľmi pekné osvetlenie vznikne kombináciou rôzných závesov, stropných previsov a pod.

Svetelné ozdobné dekorácie

- svetelné srdce s priemerom 1,5m
- ozdobné led srdiečka na stôl
- ozdobná led ruža na stôl
- LED reťaz srdiečková 10m

Srdiečka a ruže sú doplnkovou svetelnou výzdobou na stôl. Farbu je možné fixne navoliť alebo sa mieša náhodne. Ako pútač, ktorý neprehliadne nikto je 1,5m veľké srdce tvorené z mnoho drobných svetiel.

Doplnkové efekty

- prízemný dym
- bublinky
- pena
- video projekcia
- RGB Laser


(niéktoré z použitých fotografií su ilústračné)